watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Człowiek w lustrze - Man in the Mirror (2004...dodany: 13/03/2010

Gatunek:
Muzyczne
Data Dodania:
13/03/2010
Wyświetleń:
1984
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

quot;Człowiek w lustrzequot; nawiązuje nieco do filmu quot;The Jacksons: An American Dreamquot; (1992). Film opowiada o solowej karierze Michaela Jacksona (granego przez Flexa Alexandra) począwszy od rozpadu zespołu rodzinnego quot;The Jackson 5quot;.
Dzieło Allana Moyle opisuje między innymi zbudowanie przez Michaela quot;Neverland Ranchquot; (olbrzymi park rozrywki, w Polsce zwany Nibylandią) w hrabstwie Santa Barbara w Kaliforni. Opisane są także jego małżeństwa i rozwody z Lisą Marie Presley oraz Debbie Rowe. Ponadto przedstawione są koncerty: w Bukareszcie (w Rumunii) oraz w Madison Square Garden w Nowym Jorku z września 2001 roku.
W filmie zawarte są również kontrowersyjne wątki z życia Jacksona, jak sytuacja, w której piosenkarz wystawia przez balkon hotelu w Berlinie swojego malutkiego syna Prince'a Michaela Jacksona II , czy też zarzuty molestowania dzieci stawiane gwiazdorowi.


Człowiek w lustrze - Man in the Mirror (2004...dodany: 13/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.