watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Prawda czy fikcja? - Nadprzyrodzona mocdodany: 14/03/2010

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
14/03/2010
Wyświetleń:
1946
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Czy mistrz karate może powalić przeciwnika niewidzialną energią, a hinduscy quot;cudotwórcyquot; i mistycy Sufi potrafią okaleczać swe ciała nie czując przy tym bólu? Czy transendentalna medytacja pozwala Hindusom unosić się w powietrzu? Czy tacy niezwykli ludzie naprawdę istnieją? Wraz z twórcami serii quot;Prawda czy fikcjaquot; odbędziemy podróż od Indii do Iraku, przez Włochy oraz Los Angeles i zbadamy tych, którzy twierdzą, że zostali obdarzeni nadprzyrodzoną mocą.


Prawda czy fikcja? - Nadprzyrodzona mocdodany: 14/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18210 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.