watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Dzika Krew / Wild Blood (2008) LEKTOR PLdodany: 15/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
15/03/2010
Wyświetleń:
2016
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Oparty na faktach dramat opowiadający o parze gwiazd filmowych zdobywających sławę w trakcie II Wojny Światowej. Czynią to jednak dzięki kolaboracji, która z czasem niszczy ich reputację. Golfiero Goffredo staje się szanowanym reżyserem filmowym, odważnie ukazującym swoje lewicowe skłonności. Podczas kręcenia ostatniego dzieła, Golfiero poznaje piękną statystkę, Luisę Manfrini. Momentalnie staje się on opętany przekonaniem co do jej gwiazdorstwa.


Dzika Krew / Wild Blood (2008) LEKTOR PLdodany: 15/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18206 Online:25 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.