watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Czy to już miłość? / Expired (2007) lektordodany: 15/03/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
15/03/2010
Wyświetleń:
1905
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Widok strażnika miejskiego wypisującego mandat za złe parkowanie u każdego kierowcy wywołuje szybsze bicie serca. Wie o tym doskonale strażniczka Claire (Samantha Morton), która wolałaby jednak, aby jej osoba prowokowała mężczyzn do bardziej romantycznych reakcji. Kiedy kolega z pracy zaprasza ją na randkę, dziewczyna zaczyna wierzyć, że spotkała tego jedynego. Niestety, Jay (Jason Patric) nie należy do mężczyzn o miłym usposobieniu. Od lat jest samotny i sfrustrowany, niezdolny do okazywania uczuć, tłumioną agresję wyładowuje w pracy. Nad ranem żegna się z Claire krzepiąco - quot;prawdopodobnie zadzwonięquot;. A jednak, wbrew zdrowemu rozsądkowi, dziewczyna postanawia, że ten związek będzie trwać..


Czy to już miłość? / Expired (2007) lektordodany: 15/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18211 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.