watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Barbie z Jeziora Łabędziego - Barbie of Swa...dodany: 17/03/2010

Gatunek:
Bajki
Data Dodania:
17/03/2010
Wyświetleń:
2297
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Barbie z Jeziora Łabędziego to bajka ze wspaniałą muzyką Czajkowskiego, w której Barbie pojawia się jako Odetta, córka piekarza. Podążając w ślad za jednorożcem, Odeta wkracza do Zaczarowanego lasu. Okrutny czarnoksiężnik Rotbart zamienia dziewczynę w łabędzia. Królowej wróżek udaje się jednak odczarować Odettę, ale nie do końca... W nocy Odetta jest człowiekiem, lecz wraz z nadejściem świtu zamienia się w łabędzia. Ale to właśnie Odetta, bez względu na postać, którą przybiera musi uratować Zaczarowany Las przed złowrogim czarnoksięznikiem. Ale jak ma tego dokonać młodziutka dziewczyna, uzbrojona tylko w swoją odwagę, uczciwość i rozum? Zwłaszcza, że w tym samym czasie zakochuje się w niej przystojny książę Daniel.


Barbie z Jeziora Łabędziego - Barbie of Swa...dodany: 17/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • nikola08125: gówno stare powinniście je usunąć usuńcie je błagam was bo ja nie umiem usuńcie wszystkie barbie (2011-05-05 o godz. 22:03:47)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18212 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.