watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Fałszywa dwunastka / Cheaper by the Dozen (2...dodany: 02/04/2010

Gatunek:
Familijne
Data Dodania:
02/04/2010
Wyświetleń:
1871
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Tom Baker jest szczęśliwym mężem Mary i ojcem dwanaściorga dzieci. Jego życie diametralnie ulega zmianie, kiedy otrzymuje propozycję poprowadzenia drużyny futbolowej w Chicago. Dostrzegając w tym pomyśle spełnienie swoich marzeń oraz szansę na lepszą przyszłość dla siebie i swojej rodziny, przyjmuje ofertę, a następnie wraz z żoną i dziećmi przeprowadza się do nowego domu. Tymczasem Mary dowiaduje się o możliwości wydania napisanej przez siebie książki. Po zapewnieniach Toma, który twierdzi, że da sobie radę z dzieciakami, wyjeżdża do Nowego Jorku. Okazuje się, że dopilnowanie niesfornej dwunastki nie jest taką prostą sprawą.


Fałszywa dwunastka / Cheaper by the Dozen (2...dodany: 02/04/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18204 Online:15 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.