watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Powiedz tak / The Wedding Planner (2001) lek...dodany: 04/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
04/05/2010
Wyświetleń:
2303
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Mary (Jennifer Lopez) zajmuje się organizowaniem ślubów i weseli. Sama nie ma jednak szczęścia w miłości i nadal jest samotna. Zmartwiony ojciec chętnie widziałby córkę na ślubnym kobiercu z jej znajomym z dzieciństwa, Massimem (Justin Chambers). Dziewczyna nie chce się z nim wiązać i czeka na prawdziwą miłość. Niebawem zakochuje się w przystojnym nieznajomym, który przypadkowo uratował jej życie. Tymczasem Mary ma przygotować ślub milionerki Francine (Bridgette Wilson). Od powodzenia przedsięwzięcia zależy jej kariera. Niespodziewanie okazuje się, że narzeczonym bogaczki jest niedawny wybawca Mary, doktor Steve Edison (Matthew McConaughey). Zdesperowana dziewczyna zgadza się wyjść za Massima.


Powiedz tak / The Wedding Planner (2001) lek...dodany: 04/05/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • marcia9: ;** (2011-02-16 o godz. 11:27:34)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18211 Online:18 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.