watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Mulligans (2008) PLdodany: 01/04/2011

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
01/04/2011
Wyświetleń:
1923
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Kiedy Tyler Davidson przyprowadza do swojego domu kolegę ze studiów na letnie wakacje, sekret zostaje odkryty. Sekret, który zagraża stabilności jego idealnej rodziny.

Tego lata dwóch młodych ludzi odkryje powagę przyjaźni i drugich szans.

Rodzina Davidsonów praktycznie ukazuje się idealna pod każdym względem. Mama Tylera - Stacey oddała się w całości swojej rodzinie, która jednak nie może być tak idealna jak by na to wskazywały jej albumy rodzinne. Nathan - ojciec Tylera jest atrakcyjnym mężczyzną oraz odnoszącym sukcesy businessmanem ze wspaniała żoną i dwójką cudownych dzieci. Młodsza siostra Tylera Birdy jest bardzo dojrzała jak na swój wiek i jest najcudowniejszą osóbką na świecie.

Chase przybył do tego osobliwego swojskiego miasteczka - Crystal Lake i od razu stanął przed wyzwaniem sprostania swojej atrakcyjności dla ojca jego najlepszego przyjaciela, a samym Tylerem, w którym jest bezgranicznie lecz platonicznie zakochanym.

Sam Nathan, ojciec Tylera, próbuje odpychać od siebie to uczucie i pożądanie do najlepszego przyjaciela swojego syna aby utrzymać swój sekret w tajemnicy tym samym chronić szczęście i trwałość swojej rodziny.

Świat Tylera wali się gdy Stacey odkrywa ukryte pragnienia swojego męża...


Mulligans (2008) PLdodany: 01/04/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18204 Online:22 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.