watersemester.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Kariera (1954) PLdodany: 24/11/2011

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
24/11/2011
Wyświetleń:
1851
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

W kraju zjawia się agent obcego wywiadu, Karwowski, przysłany z Zachodu. Ma nawiązać kontakty, zorganizować siatkę dywersyjno – szpiegowską, lecz okazuje się, że nikt nie godzi się na współpracę. Z różnych powodów. Przedwojenny fachowiec (inżynier Hulewicz) zajęty jest wyłącznie sprawami zawodowymi, samotny fotograf nie może się wyzwolić spod tragicznego piętna wojny, starego adwokata pochłaniają obowiązki rodzinne, dawnego kumpla natomiast nie nęci życie na Zachodzie… Osamotniony szpieg zostaje wreszcie aresztowany przez funkcjonariuszy Urzędu Bezpieczeństwa.


Kariera (1954) PLdodany: 24/11/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze watersemester.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis watersemester.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.